Podcast 004: Jak być fit w ciąży i czuć się wspaniale po porodzie? Rozmowa z Anną Szczypczyńską z bloga Panna Anna Biega (PODCAST)

Jak ćwiczyć w ciąży?Jak być fit i czuć się wspaniale po porodzie?

Posłuchajcie jak o swoich doświadczeniach opowiada Ania, która jest niezwykle pozytywną osobą i jednym z moich idoli życia fit.

Jak ćwiczyć w ciąży? Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Wbrew pozorom nie powinno się jej zaprzestawać nawet w trakcie ciąży. Doskonałym przykładem tego jest mój dzisiejszy gość Anna z bloga Panna Anna BiegaAnia zakochując się w bieganiu wprowadziła wiele pozytywnych zmian w swoim życiu, jest też mamą 18 miesięcznej Nelson i właścicielką jednego z najpiękniejszych brzuszków po ciąży jakie widziałam!

W tym odcinku usłyszysz o:

 1. Jak rzucić palenie?
 2. Jak wyglądało życie Ani przed bieganiem?
 3. Jak zacząć przygodę z bieganiem?
 4. Jak trenować w ciąży?
 5. Jak może wyglądać dieta ciężarnej biegaczki?
 6. Jak biegać w czasie karmienia piersią?
 7. Jak mieć piękny brzuch po ciąży?
 8. Czy tradycyjne „brzuszki” mają sens?

… i wiele, wiele innych tematów już w tym odcinku.

Rozmowę z Anią uważam za kopalnię wiedzy i z tego miejsca jeszcze raz jej dziękuję! Praktycznie na każde zadane tutaj pytanie można znaleźć informacje również na blogu Ani Panna Anna Biega, na którego musicie zajrzeć koniecznie. Jeśli będzie ciągle mało to Ania wydała również książkę: „Zakochaj się w bieganiu.” (Kup książkę Ani).

Może Cię też zainteresować:

Jak być dobrą mamą?

Jak być dobrą mamą? Najważniejsze zasady macierzyństwa

3 Replies to “Podcast 004: Jak być fit w ciąży i czuć się wspaniale po porodzie? Rozmowa z Anną Szczypczyńską z bloga Panna Anna Biega (PODCAST)”

 1. […] warto wiedzieć przed porodem – daj sobie czas po ciąży i porodzie na dojście do siebie. Nie miej wyrzutów sumienia, że Twoje ciało wygląda inaczej i nie załamuj się, że już nigdy nie będzie dobrze! Jest inaczej ale to nie zawsze znaczy gorzej (Posłuchaj rozmowy z Anią: Jak być fit w ciąży i czuć się wspaniale po porodzie?) […]

 2. […] Podcast 003: Jak być fit w ciąży i czuć się wspaniale po porodzie? Rozmowa z Anną Szczypczyńs… […]

 3. […] Odcinek mojego podcastu z Panną Anną (Anią Szczypczyńską) […]

Leave a Reply