O mnie

Cześć,

z tej strony Magda autorka strony OdwazSie.com

Moim zdaniem to nie brak wiedzy jest problemem w działaniu…

Natłok informacji ogłupia nasz mózg i często sprawia, że drepczemy w miejscu. Po kilku tygodniach działania przychodzi zwątpienie i porzucamy wszystko pod wpływem frustracji i jednego potknięcia.

Moją misją jest sprawić by każdy kto tu trafi poczuł się na tyle pewnie by uwierzył w siebie i nauczył się konsekwencji w działaniu i realizowaniu swoich celów 🙂

Kiedy masz świadomość, co na Ciebie wpływa, dlaczego ukształtowały się w Tobie takie, a nie inne nawyki jest łatwiej, ale ciągle jest praca mentalna do wykonania…
Handluję ODWAGĄ, bo wierzę, że odwaga i nawyki to WSZYSTKO czego potrzeba, by realizować swoje cele, osiągać marzenia!
Problem polega na tym, że praktykowanie odwagi jest trudne i wymagające, bo przez lata wpajano nam, że czegoś nam brakuje, że ciągle jeszcze za mało wiemy, znamy za mało ważnych ludzi, jesteśmy za grubi, za chudzi, za brzydcy, za ładni – każdy ma swoje demony… Pomogę Ci poznać i oswoić Twoje i wyrzucić je, gdy będziesz gotowa.

Tak sobie myślę, że może nie koniecznie wiesz w czym mogę Ci pomóc, dlatego trochę Ci opowiem.
Wspieram kobiety w zrozumieniu ich własnych zachowań:

Dlaczego ciągle nie robię tego, co chcę? Nie osiągam tego, co sobie zaplanowałam?

Dlaczego ciągle się przejadam chociaż chcę schudnąć?

Dlaczego nie potrafię polubić swojego ciała?

Dlaczego chociaż mam milion rzeczy do zrobienia odpalam seriale?

Stawiam na ciągły rozwój. Chcę tworzyć jak najlepsze rozwiązania dla moich kochanych Pań z wykorzystaniem wiedzy z zakresu psychodietetyki, nauki o wpływie cyklu miesiączkowego na proces odchudzania, funkcjonowania naszego mózgu.


Certyfikaty i szkolenia:

Szkolenie Kształtowanie Kobiecej Sylwetki – Certyfikat

Life Coach Certyfikat

Prywatnie:
Prywatnie jestem mamą. Mam 5 letnią córkę i 3 letniego syna. Nie znoszę być w ciąży, ale uwielbiam moje dzieci (wtedy kiedy nie są po pachy w wiadomo czym… i nie jęczą 🙂 Wiadomo – takie macierzyństwo rzadko, ale czasem się zdarza 🙂 Na szczęście przy dzieciach bardzo wspiera mnie mąż. Bez jego pomocy byłoby ciężko, ale w końcu to też jego dzieci. To jakim jest ojcem sprawia, że łzy napływają mi do oczu ze wzruszenia, chociaż mało kto (chyba) mnie postrzega jako wrażliwca. 

Zawodowo:
Od ponad lat jestem związana z branżą technologiczną.

I od razu uprzedzam pytanie – nie, nie jestem programistką czy testerką. Od zawsze pracuję z ludźmi i skupiam się na tym by pomóc im znaleźć dobre rozwiązania 🙂

ONLINE:
Jestem blogerem, podcasterem, youtuberem. Znajdziesz u mnie tematy związane z pracą nad zmianą sposobu myślenia, budowaniem nawyków, akceptowaniem siebie – to wszystko jest dla mnie kluczowe w kreowaniu wartości w naszym życiu.
Uwielbiam kontakt z życzliwymi ludźmi, także jak coś to pisz: kontakt@magdalenafar.pl
Znajdziesz mnie na:


Instagram

YouTube
Fanpage FB

Chcesz ze mną współpracować? Napisz na: kontakt@magdalenafar.pl

Jeszcze Ci mało informacji o mnie – sprawdź stronę poniżej:

Jeszcze więcej o mnie – dlaczego jestem taka jaka jestem?

Comments are closed.