O mnie

Cześć,

z tej strony Magda autorka strony OdwazSie.com

Moim zdaniem to nie brak wiedzy jest problemem w działaniu…

Natłok informacji ogłupia nasz mózg i często sprawia, że drepczemy w miejscu. Po kilku tygodniach działania przychodzi zwątpienie i porzucamy wszystko pod wpływem frustracji i jednego potknięcia.

Moją misją jest sprawić by każdy kto tu trafi mógł dzięki mojemu wsparciu poczuł się na tyle pewnie by dać sobie szansę na wiarę w swoje możliwości. By dostrzegł, że wiele spośród ograniczeń, które dostrzega w swoim życiu to coś co zostało mu/jej wpojone, coś czego się wyuczono i równie dobrze można się oduczyć.

Kiedy masz świadomość, co na Ciebie wpływa, dlaczego ukształtowały się w Tobie takie, a nie inne nawyki jest łatwiej, ale ciągle jest praca mentalna do wykonania…
Handluję ODWAGĄ, bo wierzę, że odwaga by zmienić i na nowo ukształtować swoją tożsamość oraz nawyki to właśnie TO COŚ czego trzeba, by realizować swoje cele, marzenia!
Praktykowanie odwagi jest trudne i wymagające, bo przez lata wpajano nam, że czegoś nam brakuje, że ciągle jeszcze za mało wiemy, znamy za mało ważnych ludzi, jesteśmy za grubi, za chudzi, za brzydcy, za ładni, za mądrzy jak na kobietę – każdy ma swoje demony… Pomogę Ci poznać i oswoić Twoje i wyrzucić je, gdy będziesz gotowa.

Dlaczego ciągle nie robię tego, co chcę/tego co wiem, że jest mi potrzebne?

Dlaczego nie osiągam tego, co sobie zaplanowałam?

Dlaczego ciągle się przejadam chociaż chcę schudnąć?

Dlaczego nie potrafię polubić swojego ciała?

Dlaczego chociaż mam milion rzeczy do zrobienia odpalam seriale?

Prywatnie:
Prywatnie jestem mamą. Mam 5 letnią córkę i 3 letniego syna. Nie znoszę być w ciąży, ale uwielbiam moje dzieci (wtedy kiedy nie są po pachy w wiadomo czym… i nie jęczą 🙂 Wiadomo – takie macierzyństwo rzadko, ale czasem się zdarza 🙂 Na szczęście przy dzieciach bardzo wspiera mnie mąż. Bez jego pomocy byłoby ciężko, na szczęście rozumie, że w końcu to też jego dzieci 😉

Zawodowo:
Od lat jestem związana z branżą technologiczną.

Uprzedzę pytanie, które być może pojawiło się teraz w Twojej głowie – nie, nie jestem programistką ani testerką.

ONLINE:
Jestem blogerem, podcasterem, youtuberem. Znajdziesz u mnie tematy związane z pracą nad zmianą sposobu myślenia, budowaniem nawyków, akceptowaniem siebie – to wszystko jest dla mnie kluczowe w kreowaniu wartości w naszym życiu.
Uwielbiam kontakt z życzliwymi ludźmi, także jak coś to pisz:

kontakt@magdalenafar.pl

Chcesz ze mną współpracować? Napisz na: kontakt@magdalenafar.pl

Comments are closed.