Opinie

 

Ela Zdrojewska:

Magda,
Bardzo Ci dziękuję za wspólną drogę, ale przede wszystkim bardzo Ci dziękuję za to, że dzięki naszym sesjom, po wielu latach, udało mi się spełnić moje największe jedzeniowe marzenie. Kiedy moje kompulsywne jedzenie dawało mi już naprawdę w kość marzyłam o tym, żeby móc jak inni po prostu wiedzieć kiedy jestem głodna. Żeby jedzenie było tylko jedzeniem, a nie żeby całe moje życie było mu podporządkowane. Pierwszy raz w moim życiu, odkąd pamiętam JEDZENIE JEST TYLKO JEDZENIEM. A ja mogę zająć się tym co naprawdę ważne SMAKOWANIEM ŻYCIA, nie jedzenia, w którym jest energia i ochota na każdy kolejny dzień, a jedzenie jest paliwem, jest dodatkiem, jest elementem tu i teraz. Tylko i aż.

Jeśli Ty też szukasz swojego, własnego sposobu na swój kłopot z jedzeniem POLECAM sesje z Magdą.

Magda jest absolutnie profesjonalna, wspierająca, celnie adresuje pytania, no i przede wszystkim SKUTECZNA.

Agnieszka:

Wiodące hasło na stronie Magdy głosi, że „odchudzanie zaczyna się w głowie”. Z całą pewnością mogę potwierdzić, że odchudzanie zaczyna się w głowie od spotkania z Magdą. Pierwsze efekty zauważyłam już po miesiącu, kiedy waga pokazała 2 kg mniej. Nie było to efektem udręki, wyrzeczeń i głodówek jak dotychczas tylko wynikiem zmiany zachowań.W trakcie naszych cotygodniowych spotkań Magda wzięła pod lupę moje nawyki i z lekka wstrząsnęła moim dotychczasowym światopoglądem. Pojawiły się też trudne pytania, ale odpowiedź na nie pozwoliła mi lepiej poznać moje ograniczenia. Dzięki Magdzie uświadomiłam sobie, że odchudzanie to proces długoterminowy i nie ma co liczyć na szybkie diety cud. Teraz więcej uwagi przykładam do planowania posiłków.Cieszę się też z każdego małego sukcesu, który zbliża mnie do celu.

Monika:

Polecam współpracę z Magdalena. Otworzyła mi oczy na kilka bardzo ważnych kwestii. Wie jak podejść do klienta i zainicjować zmianę w jego życiu. W czasie spotkań jest w pełni zaangażowana i skupiona. Wdrożyłam w życie jej zalecenia i idzie mi naprawdę świetnie. Zaczęłam inaczej myśleć o jedzeniu. Wiem, kiedy jem z emocji, a kiedy wtedy, gdy jestem faktycznie głodna. Polecam z całego serca współpracę z Magdą.

Aneta:

Polecam współpracę z Magdą. Po raz pierwszy podchodząc do odchudzania nie zmieniałam swojego żywienia o 180 stopni. Zaczęłam świadomie zastanawiać się nad tym co jem i dlaczego. Narzędzia proponowane przez Magdą wprowadziły w moim odżywianiu pewien układ dot. tego jak jem i kiedy. Sesję prowadzone były w luźnej atmosferze, wiedza oraz kompetencje Magdy sprawiały, że sesje były prowadzone na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam jako Coacha, dla kobiet, które chcą świadomie się odżywiać i przestać się katować wyrzutami sumienia, że zjadłam coś niezdrowego, słodkiego. Dużo trafnych i potrzebnych pytań, zaangażowanie oraz słuchanie drugiej strony to mocne strony Magdy.

Dagmara:

Kilka bezskutecznych diet na koncie, efekt „jojo” i takie powszechnie znane zjawiska, to była moja codzienność do momentu spotkania Magdy, dzięki niej zmieniłam myślenie na temat jedzenia i jego jakość i ilości. A co ciekawe nie chodzę wcale głodna, ani nie rzucam się na każdy zobaczony w sklepie słodki batonik. Dziękuję Magda za Twoją wiedzę i mnóstwo pozytywnej energii.

 

 

Comments are closed.