Rodzicielski Podcast 013: Pewne siebie dziecko? Empatyczne i autonomiczne? Rozmowa z coach dziecięcym i rodzicielskim Agatą Szymendera (niebolandia.pl)

*** Jesteś mamą, która chce się pozbyć zbędnych kilogramów? Zapisz się ZA DARMO na szkolenie online w tematyce odchudzania (KLIK) ***

Pewne siebie dziecko – Skąd pomysł na ten podcast?

Gdzieś na poznańskich drogach mignęła mi reklama działalności Agaty. Dlatego, jako człowiek, a może bardziej rodzic w tym przypadku, musiałam sprawdzić jej stronę i zobaczyć, co tam ciekawego robi i tak od plakatu do strony, od strony do maila aż po oddanie Wam dzisiejszego odcinka podcastu. Przesympatyczna osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem przy wychowywaniu, mam wrażenie, nie tylko swoich dzieci 🙂 Zapraszam Was do poznania Agaty i jej działalności oraz posłuchania naszej rozmowy o tym jak wychować pewne siebie dziecko i nie tylko.

Czego dowiesz się z tego odcinka?

 1. Czy zajmuje się coach dziecięcy? 
 2. Co to jest ta „słynna” inteligencja emocjonalna i jak rozwijać ją u dziecka?
 3. Budowanie poczucia wartości dziecka.
 4. Jak wychować empatyczne dziecko?
 5. Czym jest Fajna Rodzinka i warsztaty prowadzone przez Agatę?
 6. Kto może zgłosić się do coacha dziecięcego i rodzicielskiego?
 7. Jak przygotowywać dziecko na pojawienie się rodzeństwa?
 8. Najważniejsza kompetencja rodzica w drodze do wychowania „porządnego człowieka”?
 9. Dzięki tej rozmowie usłyszysz też o innych przykładach z życia zawodowego Agaty i ty, w jaki sposób pracuje z dziećmi.

Kim jest mój gość?

Gościem dzisiejszego odcinka podcastu jest Agata Szymendera, szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Wewnętrzne ciepło, cierpliwość i niesamowita umiejętność kontaktu i współpracy z dziećmi sprawiły, że dziś spełnia się zawodowo jako Coach Dziecięcy i Rodzicielski. Jest absolwentką akredytowanego przez ICF międzynarodowego programu The Art and Science of Coaching. 

Skąd pobrać podcast:

Gdzie można słuchać podcastu:

 • w telefonach iPhone – aplikacja iTunes
 • aplikacja Player FM (dla systemu Android)
 • kolejna aplikacja Podcast Addict (dla systemu Android)

*** Jesteś mamą, która chce się pozbyć zbędnych kilogramów? Zapisz się ZA DARMO na szkolenie online w tematyce odchudzania (KLIK) ***

 Może Cię też zainteresować:

Nawyki w rodzinie, które warto wdrożyć już przy małym dziecku

Podobał Ci się ten odcinek? – udostępnij proszę.

Leave a Reply